HAKKIMIZDA

06/09/1995 Yılında temizlik kağıtları ve ürünleri satışı amacı ile kurulan şirketimiz Bir çok üretici firmanın bayiliğini alarak ağırlıklı olarak işyerleri için endüstriyel Ürünler satışına başlamıştır.

Geçen süreçte önce temizlik kağıtları grubunu Finlandiya' dan ithal ederek pazara Sunan firmamız kendi tesislerinde ithalatını yapmakta olduğu ürünleri kendi Markaları İle Ülkemizde üretmeye başlamıştır.

Bu dönemde Türkiye de yeni bir ürün olan tuvaletlerde hijyen sağlayan tek kullanımlık Klozet kapak örtüleri üretimine ağırlık verilmiştir.

Bu güne kadar sadece endüstriyel kullanım için üretilen bu üründe yapılan arge çalışmaları ile kullanıcıların ihtiyacına istinaden çantada, cepte taşımaya uygun ölçülerde 10 adetlik cep tipi ve 150 adetlik duvara yapışma Özelliği bulunan Midi ambalaj ile özellikle Küçük Ofis tuvaletleri ve seyahatlerde kişisel hijyen ihtiyacını rahatça karşılayacağı planlanmıştır. Bu ürünler piyasadan alınan olumlu tepkiler nedeni ile ulusal zincirlerde de satışa açılmıştır.

Yine bu ürün geliştirme sürecinde Dünyada bir ilk olarak Çocuklarımızın sağlığı için Ana Okulu klozetlerine Uygun ölçülerde SOFTLİNES KIDS Markamız ile Cep tipi ve 150 Adetlik ambalajlarda üretim gerçekleştirilmiştir.

Süregelen arge çalışmalarımız neticesinde cepte taşınabilen 10 metre tuvalet kağıdı, Hanımlar için tuvalette çok büyük hijyen sağlayan Women aparat ve polietilen kullan at pratik önlük, 200 adetlik yıka kullan at temizlik bezi gibi ürünlerde üretilerek piyasaya sunulmuştur. Temizlik ürünleri ile ilgili arge çalışmalarımız devam etmektedir.

ürünlerimizin ambalaj ve tasarım ve patentleri alınmış olup bu ürünlerimiz ulusal zincirler ve yapı marketlerin bır kısmında satışa sunulmaktadır.

MARKALARIMIZ :

SOFTLİNES,TENNİS,ACTIV,PINTYSOFT
ÜRETMEKTE OLDUĞUMUZ ÜRÜNLERİMİZ
KLOZET KAPAK ÖRTÜLERİ ENDÜSTRİYEL/MARKETİNG
TUVALET KAĞITLARI ENDÜSTİYEL/MARKETİNG
HAVLULAR ENDÜSTRİYEL/MARKETİNG/FOTOSELLİ MOTION/HAREKETLİ /Z KATLAMA
ENDÜSTRİYEL KULLANIM BOBİN KAĞITLAR/JUMBO KAĞITLAR
POINT&POINT MUAYENE MASA ÖRTÜLERİ RULO HAVLULAR/LAMİNELİ HAVLULAR
KUTU MENDİLLER/PEÇETELER
WOMEN APARAT,KULLAN AT ÖNLÜK,YIKA KULLAN AT TEMİZLİK BEZİ
TÜM ÜRÜNLERDE MARKALI/ FASON ÜRETİM

Kalite ve standartlarımızdan taviz vermeden 17 Yıldan bu yana ,Türkiye genelinde yüzlerce firmaya satış sonrasında' da güvenle hizmet vermekten gurur duymaktayız.

picture

İrtibat;

+90 212 472 01 52

picture

Hakkımızda

Sayfayı İncele

picture

Bize Ulaşın

info@ipektemizlik.com.tr